ÖZLEMİN DÜĞÜN SALONU

 • Özlemin Düğün Salonu
  Genel Bilgiler
 • Konsept
  :
  Düğün Salonu
 • Kişi Başı Bütçe
  :
  Nakit ve Kredi Kartı
 • Telefon-1
  :
  0 272 223 18 87
 • Faks
  :
  0 272 223 18 76
 • Mobil
  :
  0 542 346 04 42
 • Web
  :
  TIKLAYIN
(9306) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
  1 Puan   2 Puan   3 Puan   4 Puan   5 Puan  
           

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ÖZLEMİN DÜĞÜN SALONU

Şirketimiz taşıma yemek, yerinde üretim ve nişan, düğün, mevlit ve toplantı organizasyon faaliyetleri ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Özlemin Catering; A kalite ürünlerle, hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek,kalitenin ve lezzetin adresi olmuştur. Özlemin Catering firması müşterileri olarak sağlıklı, hijyenik ve A kalite sebze ve meyvelerden oluşan ürünlerin pişirilmesini ve hazırlanmasını günün her saatinde üretim tesisimizi ziyaret edebilirler. Ayrıca Hijyen anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran şirketimiz, yetkililer tarafından haşere kontrolleri, üretim yerlerinin öncesi ve sonrasındaki temizlik kontrolleri aksatılmadan yapılmaktadır.

Catering sektörüne adım attığımızda önümüze öncelikle, dürüst olmak ve dürüst olarak kalmak, eğitimli ve işinin ehli aşçı ve elamanlarla üretim yapılırken yemeğinize sevgiyle ağız tadınızın katılması gibi çok önemli hedefler koyduk. Bunun öncesinde gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri dikkate alınarak, hazırlanması düşüncesi ve fikrimizden asla taviz vermediğimiz gibi iyinin de iyisinin olacağı düşüncesiyle teknolojiyi takip etmeye çalıştık.

Taşıma yemek hizmetini firmamızdan alan iş merkezleri, fabrikalar,yurtlar ve sanayi kuruluşları müşterilerimizden, sürekli takdir ve teşekkür aldık.Bu davranışları sonucu da bizler daha yaralı hizmet nasıl verebiliriz düşüncesiyle sürekli arayışlar içersine giriyoruz.Bu düşünce ile yola çıktığımızda;

Tabldot Yemeği Nedir?
Sabit bir ücret karşılığında, genelde 4 çeşit yemekten oluşan sıcak yemek menüsüdür. İş yerlerinde, Düğünlerde, Cenazede, Nişan Yemeklerinde, Uygun görülen birçok alanda Tabldot Yemeği hizmeti sunulmaktadır.


Neden Tabldot Yemek ?
İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği tek hizmet çeşidi Tabldot Yemeğidir.

Tabldot Yemek sektörünün zorlaştığı günümüz hizmet sektöründe Tabldot Yemek hizmetini sağlayabilmek için a dan z ye imalathanesinden malzeme seçimine ve de pişirilip sunulmasına kadar ciddi bir çalışma ve ekip ruhu gerektirmektedir. Tabldot Yemek sisteminin sağladığı avantajların başında firmaların yemek maliyetlerini bu sayede düşürmeleri gelmektedir. Tabldot Yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan Tabldot Yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot Yemek sistemi sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır.

Böylece Tabldot Yemek hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmalarına da gerek kalmamaktadır. Tabldot Yemek sistemine göre çalışan firmalar çöpe giden yemek sıkıntısından da kurtulmuş olmaktalar , Tabldot Yemek çok çeşidin bir arada bulunması anlamına da gelmekte böylece personelin günlük yemekleri her gün çok çeşitli olarak önlerine sunulmaktadır. Tabldot Yemek sistemine göre Tabldot Yemek firması bünyesinde gıda mühendisleri bulundurmakla yükümlü olduğundan sağlık gibi önemli bir konu içinde önlem alınmış olunmaktadır. Ayrıca Hazır Yemek firması aşçılarını a kalite ve ehliyetli kişilerden seçmekle zorunludur nihayetinde iyi bir damak tadı ancak usta ellerle mümkün olacaktır. Mutfak bakımları, ilaçlanmalar ve temizlik gibi faktörleri de incelediğimizde yine Tabldot Yemek sisteminin daha avantajlı olduğunu açıkça görebiliriz. Tüm bu kriterleri değerlendirdiğimizde Hazır Yemek sisteminin firmaya olan avantajını daha açık bir şekilde görmekteyiz. Bu nedenle personel sayısı fazla olan firmalara mutlak suretle tavsiye edilen bir sistem olarak Tabldot Yemek sistemi ön plana çıkmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

Taşıma Yemek Hizmetleri

İstenilen her noktaya, firmamızın geniş dağıtım ağı ile, profesyonel aşçılarımızla yemek sorununuzu çözerek, taşımalı yemek servisini sunmaktayız.

Yerinde Yemek Hizmetleri

Müşterilerimizin, belirli bir sayının üstündeki personel kadrosuna sahip ve bulundukları yerlerde mutfak ortamı, yerinde üretim koşulları uygun durumlarda ya da bizim kurduğumuz modern mutfaklarda kendi çalışanlarımız ile yemekleri pişirerek yerinde yemek hizmeti olarak gerçekleştiriyoruz.

İzmir yolu 10 km Afium yanında Özgür yapı A.Ş. tarafından yaptırılan Asya İnşaat çalışanlarına yemek ihtiyacını giderebilmek için şantiye alanında tarafımızca ortalama 200 kişinin yemek ihtiyacını giderebileceği prefabrik yemekhane binamızı hizmete sunduk.Burada kullanılan modern ekipmanlarla yerinde üretim ve servis hizmetini yaparak çalışanların memnuniyetini sağlamaktayız.

Ayrıca Toplantı ve düğün yemeklerin hazırlanmasında yine yerinde üretim ve servisini yapmamız bizlere ayrıca güven ve mutluluk vermektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu
 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ADRES:

2.Küçük Sanayi Sitesi 39.Ada 3.Blok No: 4  AFYONKARAHİSARView Larger Map

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu